“Suur-suur tänu Healing Roomi eestpalvetajate eest! Kogesin kliinikus peale palvet täielikku rahu ja rõõmu Pühas Vaimus. Tänu Jeesusele vererõhu normaliseerumise eest! Järgmisel korral kadus ka õlaliigese valu. Jumal hoolitseb minu eest!”

* * *

“Tänu Jumalale kõrvanärvide tervenemise eest. Kuulmine oli ülitundlik ja kõrgetoonilised helid olid ülevõimendatud. Seda oli raske taluda. Healing Rooms palvetas mitmetel kordadel distantsilt, kuna ma ise ei saanud kohale tulla. Võitlused olid tugevad kaks kuud. Palvetasin ka ise. Pärast eestpalvet oli paar päeva kergem. Kergendav ajaperiood pikenes järjest palvete mõjul ja hetkel on praktiliselt need sümptomid kadunud. Jumal kuuleb palveid. Healing Rooms`i läbi sain ka sisemist tugevust. Tänu ja Au Jeesusele!“

* * *

“Oma elule tagasi vaadates näen seal palju kurbust, valu ja pettumusi. Kui sündis mu tütrepoeg ja hakkas selguma, milliseid kannatusi mu tütrele ta lapse isa põhjustas, vajusin üha sügavamasse depressiooni. Algul tundsin võimetust kaugel olles aidata, hiljem lisandus hirm selle inimese ees, kes meie peret enam rahule ei jätnud. Kogu elu pudenes käest ja miski polnud tähtsam kui pääsemine neist hirmsatest tunnetest ja mõtetest, mis kogu mu ärkveloleku aja täitsid. Näis, et inimesed ei mõista olukorra tõsidust ja lõpuks tundsin, et ei suuda enam edasi elada. Hakkasin tasapisi „lahtisi otsi kokku tõmbama“: tagastasin kunagi sõbrannalt laenatud raamatud jne. Juba hulk aega ei suutnud ma inimestega suhelda, isegi telefoni helin ajas hirmu peale. Ometi võtsin vastu endise klassiõe kutse kohtumiseks. Rääkisin oma tunnetest ja seisundist nii ausalt kui võimalik. Kuna ta ise oli hiljuti kuulnud Palvekliinikust ja sealt abi saanud, siis soovitas ta ka mul sinna minna. Tundsin, et see on mu elus viimane õlekõrs. Palvekliinikus kohtasin ma ääretult pühendunud ja osavõtlikke inimesi, kelle abiga on elu minusse tagasi tulnud, sõna otseses mõttes. Näen suuri muutusi ka oma tütres, kes on leidnud häid sõpru ja toetajaid Palvekliiniku kaudu. Oluline on, et ma pole enam üksi ning ma ei pea kartma ega tundma elujõu kadumist. Nüüd on mul olulised inimesed, kes on igal ajal valmis mind toetama ja palved nende kaudu toovad tervenemist ning rahu. Usun, et ma ei sattunud sinna mitte juhuslikult ja soovin selles tänuväärses töös osalejatele õnnistusi.”

* * *

„Minu teekond Healing Roomis on olnud eelkõige vabastav. HR-i mõju hakkas toimima koheselt – esimesed kaks korda suutsin vaevalt oma murest rääkida. Tihedad piinarikkad pisarad hakkasid voolama, suutsin vaid käsi palveasendis hoida. Kolmandal korral pulbitsesin rõõmust ja kohati tundsin end isegi jõulisena. Neljandal korral kogesin läbimurret – tundsin Püha Vaimu silitust oma hinges. Olen hakanud enam tundma õppima Jumalat ning Jeesust Kristust, kui isiklikku vabastajat ja tervendajat.  Esimene nädal peale läbimurret oli vaimne ja füüsiline pingutus. Palvetamise ajal selgus, et olen olnud juba mõnda aega halbade jõudude meelevallas. Tunnen, kuidas HR-i palveabi aitab mind reaalselt – piinav valu ribide vahelt kaob ära, see halb mu seest voolab välja. Olin enne nagu määrdunud rätik, kuid nüüd on Jumal mind järjest puhastamas.

* * *

Olen südamest tänulik, et Healing Room palvekliinik eksisteerib! Tänu seal toimuvale olen hakanud paremini mõistma ennast ning Jumala armastust minu vastu. Näen selle armastuse ulatumist ka sinna, kuhu varem ei osanud vaadatagi. Kogen, kuidas mu vaim ja hing on tervenemas ja see on tõeliselt ilus protsess. Olen hakanud uskuma imedesse! Ja see on juba ime iseenesest!  Nüüd Jumala tütar ja Jeesuse Kristuse õpilane. Igavesti tänulik!“

* * *

“Healing Rooms palvekliiniku töö kaudu vabastas Jeesus mind paanikahoogudest ja survest rinnus. Püha Vaimu ligiolu oli tugevalt kogetav, kui  palvekliinikus minu eest palvetati. Üks HRE töötegija palvetas paaril korral ka telefoni teel minu pärast, kui paanikahoog peale tuli. Vabanemine ja rahu saabus mõne minuti jooksul. Tänu ja kiitus Sulle, Issand Jeesus!”

* * *

“Aastaid tagasi kukkusin rängalt vasakule põlvele ja mõned aastad hiljem lõi põlve tugev põletik. Selle tagajärjel läks põlv hiljem ühtelugu liigesest välja, mis oli piinavalt valus. Healing Rooms koolitusel Tallinnas palvetati minu põlve eest ja peale seda ei ole põlv liigeset välja läinud. Tänu Jumalale!”