Praktilised sammud järgmiseks     Järgmised sammud

 Healing Rooms palvetööga liitumise etapid:

  1. Osale Healing Rooms Estonia MTÜ korraldataval koolitusel
  2. Pastori soovituskiri
  3. Vestlus kohaliku Healing Rooms juhiga

* Oled teretulnud Healing Rooms palveteenistusse! Kui sinu piirkonnas ei ole veel tegutsevat Palvekliinikut, võid liituda palvegrupiga, kus palvetatakse Healing Roomi töö alustamise pärast selles piirkonnas.

Vaata: Teised piirkonnad

* Kui soovid liituda juba tegutseva Palvekliinikuga, siis osale kõigepealt Healing Room Estonia MTÜ korraldataval koolitusel, vaata: Koolitus. Varasemad koolitused (hingehoid, nõustamine, psühholoogia vms) nimetatud koolitust ei asenda. On oluline, et leiad endale just sobiva koha, kas Healing Rooms ülesannetes või mujal ning saad ellu viia Jumala poolt antud kutset!

* Kui tunned peale koolitusel läbimist soovi Healing Roomi tööga liituda, võta ühendust kohaliku Healing Roomi juhiga ja leppige kokku vestluse/kohtumise aeg  info@healingrooms.ee või võta ühendust kohaliku Healing Roomiga otse, vaata: Kontakt. Kohtumise eesmärk on vesteldes ja palvetades igaühele sobiva ülesande leidmine ning teineteise paremini tundmaõppimine.

  • Igaüks, kes soovib endale võtta meeskonna juhtimise vastutust, viib oma pastorile/õpetajale soovituskirja blanketi. Pastor saadab selle kirjas olevale aadressile. Soovituskiri on konfidentsiaalne.
  • Tutvu rahulikult Healing Rooms tegevusega. Tule ise Palvekliinikusse eestpalvele ning palu meeskonna juhtimise eest vastutuse võtmise osas Jumalalt juhatust.
  • Kui soovid alustada oma piirkonnas uut Healing Room palvekliinikut, vaata: Uue Palvekliiniku alustamine.

„Lõikust on palju, töötegijaid aga vähe. Paluge siis lõikuse Issandat, et ta saadaks töötegijaid välja oma lõikusele!  (Mt 9:37-38)